Menu
Your Cart

ECA KLİMA

ECA KLİMA

ECA Klima

ECA klima modelleri, evinizi kış vakitlerinde sıcak, yaz vakitlerinde serin veya dilediğiniz vakitte dilediğiniz gibi hava durumuna sokabilmeniz için özel şekilde üretilmektedir. Son derece şık, kaliteli, tasarruflu ve konforlu üretilen ECA klimaları, uygun fiyatıyla cep yakmamaktadır. Tasarruflu olması için özel üretilen ECA klimaları ile elektrik faturalarınızın kabarık gelmesini engelleyecektir. Her evde, iş yerinde veya toplulukların çok olduğu alanda bulundurulması gereken ECA klimalarını satın almaya ne dersiniz? Kaliteli, konforlu, güvenilir ve uygun fiyatlı ECA klimalarını tercih ederek ne demek istediğimizi anlayacaksınız.

ECA Klimaları, ihtiyaçlarınızı gidermek için özel olarak üretilmektedir. Oldukça kaliteli ham maddeler ile imal edilen bu klimalar, garantili olması sebebiyle müşterilere güven vermektedir. ECA, maddiyatı arka plana atıp müşteri memnuniyetine önem veren bir firmadır. Bu nedenle üretmiş oldukları klimaları, maddiyattan önce müşteri memnuniyetine göre tasarlayıp üretmektedirler. Bu klimaları gönül rahatlığıyla tercih edebilir ve dilediğiniz mekana dilediğiniz boyuttaki klimaları satın alabilirsiniz.

ECA klimalar, son derece şık ve güzel görünümlere sahiptir. Farklı boyutlarda, farklı görünümlerde ve farklı özelliklerde olan bu klimalardan, ihtiyaçlarınızı karşılayan en uygun klimayı seçebilir ve dilediğiniz adres için satın alabilirsiniz.

ECA klima türlerini merak mı ediyorsunuz? Bir çok farklı mekan için özel üretilen farklı klimaların listesine göz atabilirsiniz. İşte liste;

• Niobe Serisi Duvar Tipi Klima

• Spylos Serisi Duvar Tipi Klima

• Salon Tipi Klima

• Kaset Tipi Klima

• E.C.A. Akıllı Oda Termostatı - Kombi – Klima (Hem ECA kombileriniz, hem de ECA klimalarınız için akıllı ve dijital bir seçenek.)

Yukarıdaki listeden de anlayabileceğiniz gibi dilediğiniz mekana uygun klima tercihlerinizi yapabilir ve ECA klimalarının diğer markalara oranla ne kadar kaliteli, güvenilir, konforlu ve tasarruflu olduğunu görebilirsiniz. Kaliteyi sonuna kadar hissedebileceksiniz!

Akıllı ve Son Teknoloji Klimalar

ECA Klimaları, son nesil teknolojiler ile akıllı şekilde dizayn edilmekte ve programlanmaktadır. Teknolojiye ayak uyduran klimaların farklı özelliklerini görüp bu özelliklerden faydalanacaksınız. Özel modları ve farklı özellikleri ile ECA klimaları, binlerce kişi tarafından kullanılmakta ve önerilmektedir. Uygun fiyatlı ve konforlu olmasının yanı sıra, akıllı teknolojik özellikler barındıran bu klimalar, herkesin ihtiyacını karşılayabilmek için üretiliyor. Durmayın, siz de satın alarak kalitenin farkını görün!

ECA klimaları, dilerseniz internet üzerinden, dilerseniz de ECA bayiliklerinden alıp kullanmaya başlayabilirsiniz. İnternet üzerinden 3D teknolojisi ile güvenli şekilde satın alımlarınızı yapabilir, ücretsiz kargo fırsatı ile adresinize teslim gönderilir.

Eca Syplos 12.000 BTU Duvar Tipi İnverter Klima A++
Yeni Çok Satılan Stokda Yok
Brand: ECA
Eca Syplos 12.000 BTU Duvar Tipi İnverter Klima A++Kompresör Full inverterVerimlilikA ++R32 çevre dostu soğutucu akışkanDijital göstergeNem düzenleyici fonksiyonSmart Defrost özelliğiRahat uyku modu5 kademeli fan hızıSessiz modAkıllı kanat yönlendirmesi24 saat zamanlayıcıYüksek hava debisiUzun ..
9.735,00TL Vergiler Hariç:8.250,00TL
Eca Syplos 18.000 BTU Duvar Tipi İnverter Klima A++
Yeni Stokda Yok
Brand: ECA
Eca Syplos 18.000 BTU Duvar Tipi İnverter Klima A++Kompresör Full inverterVerimlilikA ++R32 çevre dostu soğutucu akışkanDijital göstergeNem düzenleyici fonksiyonSmart Defrost özelliğiRahat uyku modu5 kademeli fan hızıSessiz modAkıllı kanat yönlendirmesi24 saat zamanlayıcıYüksek hava debisiUzun ..
14.499,84TL Vergiler Hariç:12.288,00TL
Eca Syplos 24.000 BTU Duvar Tipi İnverter Klima A++
Yeni Stokda Yok
Brand: ECA
Eca Syplos 24.000 BTU Duvar Tipi İnverter Klima A++Kompresör Full inverterVerimlilikA ++ R32 çevre dostu soğutucu akışkanDijital göstergeNem düzenleyici fonksiyonSmart Defrost özelliğiRahat uyku modu5 kademeli fan hızıSessiz modAkıllı kanat yönlendirmesi24 saat zamanlayıcıYüksek hava debis..
17.499,40TL Vergiler Hariç:14.830,00TL
Eca Syplos 9.000 BTU Duvar Tipi İnverter Klima A++
Yeni Stokda Yok
Brand: ECA
Eca Syplos 9.000 BTU Duvar Tipi İnverter Klima A++Kompresör Full inverterVerimlilikA ++R32 çevre dostu soğutucu akışkanDijital göstergeNem düzenleyici fonksiyonSmart Defrost özelliğiRahat uyku modu5 kademeli fan hızıSessiz modAkıllı kanat yönlendirmesi24 saat zamanlayıcıYüksek hava debisiUzun m..
9.440,00TL Vergiler Hariç:8.000,00TL
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)