Menu
Your Cart

Hakkımızda

EcaSiparis.Com genç ve dinamik yapısı, sektörde ki 10 yıla yakın tecrübesi ve bilgi birikimi ile sizlere uygun fiyatlı kaliteli hizmet sunmayı amaçlayan bir E-Ticaret sitesidir.

Elginkan Holding çatısı altında bulunan Eca.com.tr de ve armusluk.com.tr de bulunan Eca, Serel, Ar, Yak markalı ürünlerin Bayiliğini yapmaktadır. Ürünlerimiz Bayi ağı ile tedarik edilip, siz değerli müşterilerimize gönderilmektedir. Ürünlerimiz tamamen orjinal olup yine orjinal ambalajlarında sevk edilmektedir.

EcaSipariş .com dan bireysel müşterilerimiz alış veriş yapabileceği gibi, mimarlar, müteahhitler, inşaat mühendisler, tasarımcılar, tadilatçılar ve tesisat ustaları da alış veriş yapabilmektedir. Bu hususta tedarik etmek istediğiniz ürünlerin listesini info@ecasiparis.com adresine mail atarak özel fiyat ve ödeme yöntemleri talebinde bulunabilirsiniz.

Eca Sipariş . com dan eca ve ar-yak markalarını ve Serel markasının Eca Kombi, Eca bataryalar, E.C.A. Duş seti, Eca Radyatör Vanası, Eca Klima, Ar-Yak Kolonlu duş seti, Serel Klozet Kapağı, Eca Oda termostatı, Eca Basınç Düşürücü, Eca Şiber Vana, Eca Yangın Sistemleri ürünleri, Serel Gömme Rezervuar gibi bir çok ürünü talep edebilirsiniz.

Sizlere elimizden gelen en iyi hizmeti vermeye çalışıyoruz.